Vaikų vasaros stovykla "Gamtos Draugai 2019"
Gamtos draugai 2019 ratai7 metus iš eilės organizavome jojimo stovyklas „Žirgų Draugai“. Šiais metais, įsiklausę į vaikų norus, stovykla tampa ne tik žirgų, bet „Gamtos Draugai“ Vaikams pasiūlysime įvairesnių pramogų ir turiningą laisvalaikį. Stovyklos metu džiaugsimės galėdami vaikus artimiau supažindinti su:

·         Kinologija, šunų pasauliu, jų poreikiais, atsakomybe bendraujant su keturkojais. Vaikai stebės ir bendraus su gyvūnais, išmoks dresūros pagrindų, dalyvaus linksmose viktorinose , bei rungtyse.

·         Žirgais, Stovyklos metu jaunieji raiteliai susipažins su žirgų elgesiu, pomėgiais, gyvenimo būdu. Daugiau sužinos apie jojimo inventorių, jo naudojimo būdus. Turės galimybę joti į nepamirštamas išvykas po žavingas apylinkes. O gal net maudynės kartu su žirgu ežere?
Skaityti daugiau...
 
Jojimo Stovykla "Žirgų Draugai 2018"
zirgas plakatas 1Jojimo klubas "Laimingas žirgas" jau 7 vasarą organizuoja vaikų stovyklą "Žirgų draugai". Stovyklos metu jaunieji raiteliai susipažins su žirgais, jų elgsena, pomėgiais, gyvenimo būdu! Daugiau sužinos apie žirgų priežiūros priemones, jojimo inventorių, jo naudojimo būdus. Kartu su entuziastingais, ilgametę jojimo patirtį turinčiais, treneriais keliaus į kvapą gniaužiančias išvykas, įgaus ar pagilins žinias apie įvairius jojimo būdus.
Skaityti daugiau...
 
Jojimo Stovykla "Žirgų Draugai 2017"
zirgu draugai 2017 gerasJau šeštą vasarą jojimo klubas Laimingas žirgas kviečia vaikus tapti žirgų draugais. Su jaunaisiais raiteliais dirbame nuolat, todėl galime garantuoti jiems įdomią programą, bei turiningai praleistą laiką.
Stovyklos metu ne tik mokysimės pažinti žirgus - jų elgseną, pomėgius - bet ir leisimės į nuotykius gamtoje raitomis. Susipažinsime su jojimo inventoriumi, priežiūros priemonėmis, įvairiomis sporto šakomis ir visą tai išbandysime kartu su profesionalių bei entuziastingų
Skaityti daugiau...
 
Jojimo savaitgalis SUAUGUSIEMS
savaitgalio jodinejimas 2016 07 geras naktisDĖMESIO!!!!!!

Jojimo savaitgalis SUAUGUSIEMS. Tai puiki galimybė pabėgti nuo kasdienių rūpesčių ir praleisti savaitgalį žirgų draugijoje.

Pakviesime jus registruotis į dvi skirtingas pamainas, kurios vyks Rugsėjo 02 – 04 dienomis ir Rugsėjo 09 – 11 dienomis.

Kviečiami žmonės nuo 18 metų ir turintys bent minimalius jojimo pagrindus (mokėjimas pabalnoti žirgą, jojimas visais aliūrais). Kiekvienam bus paskirtas žirgelis, su kuriuo visą savaitgalį jodinėsite. Bus individualios jojimo treniruotės, žygiai. Diskutuosime įvairiomis
Skaityti daugiau...
 
Jojimo stovykla „Žirgų Draugai“ 2016
zirgu draugai 2016 02 gerasJojimo klubas „Laimingas žirgas“ jau penktus metus iš eilės organizuoja vaikų vasaros stovyklas. Su kiekvienais metais įgauname vis didesnę patirtį, pažystame vaikus ir žinome ko jiems reikia.
Skaityti daugiau...
 
Terapijos Seansai
Pradedame taikyti Terapijos seansus neįgaliems vaikams ir suaugusiems.
hipoterapijaPlatesnė informacija telefonu: 860252994, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai hipoterapija2